Plzeň

Centrála Plzeň

Bi Esse Cz s.r.o.
Koterovská 192, 326 00 Plzeň

tel.: +420 377 249 977
fax: +420 377 245 900
obchod@biesse.cz

Otevřeno:
Pondělí 6.30 – 16.30
Úterý 6.30 – 15.00
Středa 6.30 – 15.00
Čtvrtek 6.30 – 16.30
Pátek 6.30 – 15.00

Jednatelé společnosti:
Giuseppe Sarvia
Luigi Trigari 

Zmocněný zástupce:
Jana Kocziszká
tel.: +420 377 233 519
tel.: +420 603 706 242
j.kocziszka@biesse.cz 

Obchodní oddělení: 
Milan Kubeš – obchodní ředitel
tel.: +420 377 233 533
tel.: +420 603 242 274
m.kubes@biesse.cz


Petr Stehlík – vedoucí obchodu
tel.: +420 377 233 546
tel.: +420 603 426 789
p.stehlik@biesse.cz

Jiří Engler – obchodní zástupce
tel.: +420 603 104 889
j.engler@biesse.cz

Jiřina Havlová – referentka obchodního oddělení
tel.: +420 603 487 639
j.havlova@biesse.cz

Jan Trojan – obchodně-technický poradce
tel.: +420 603 336 218
j.trojan@biesse.cz

Zuzana Bužková – obchodně-technický poradce
tel.: +420 733 144 318
z.buzkovabiesse.cz


Petr Lorenc – obchodně-technický poradce
tel.: +420 603 157 180
p.lorenc@biesse.cz


Ing. Radek Kop – obchodní zástupce
tel.: +420 377 233 526
tel.: +420 603 470 099
r.kop@biesse.cz

Karel Kardos – obchodně-technický poradce
tel.: +420 731 191 828
k.kardos@biesse.cz

Václav Malý – obchodní zástupce
tel.: +420 377 233 539
v.maly@biesse.cz


Nákupní oddělení:
Ing. Radek Houška – vedoucí nákupního oddělení
tel.: +420 377 233 525
tel.: +420 731 122 547
r.houska@biesse.cz

Filip Kovář – kabely
tel.: +420 377 233 515
f.kovar@biesse.cz

Richard Vícha- přístroje
tel.: +420 377 233 517
r.vicha@biesse.cz

Gabriela Pogadlová – Referentka nákupního odd., Marketing 
tel.: +420 377 233 513
tel: +420 731 191 885
g.pogadlova@biesse.cz
marketing@biesse.cz

Lenka Borníková – Referentka nákupního odd., Ceníky
tel: +420 731 122 549
l.bornikova@biesse.cz

Ing.Miroslav Procházka – automatizace a rozváděčová technika
tel.: +420 377 233 512
m.prochazka@biesse.cz

Ing.Jiří Štěpánek – osvětlení
tel.: +420 734 746 218
j.stepanek@biesse.cz

Reklamace, doprava:
Filip Kovář
tel.: +420 377 233 515
f.kovar@biesse.cz


Vedoucí provozu a skladu:
Milan Směšný
tel.: +420 377 233 511
tel.: +420 731 191 829
m.smesny@biesse.cz

Fakturace:
Andrea Altšmídová
tel.: +420 377 233 555
a.altsmidova@biesse.cz

Pavlína Fuksová
tel.: +420 377 249 555
p.fuksova@biesse.cz

Ekonomické oddělení:
Monika Šťovíčková – ekonomika
tel.: +420 377 233 536
m.stovickova@biesse.cz

Blanka Kotěšovcová – platby
tel.: +420 377 233 530
b.kotesovcova@biesse.cz

Martina Trnková – přijaté faktury
tel.: +420 377 233 537
m.trnkova@biesse.cz


IT:
Lukáš Marek – správce IT marketing: NEVOLAT!!!!
tel.: +420 377 233 518
mob.: +420 734 423 674
l.marek@biesse.cz

K2:
Jan Fiala – správce K2
tel.: +420 377 233 535
j.fiala@biesse.cz

Potřebujete další informace ke zboží a službám?

Scroll Up