O firmě

Společnost Bi Esse Cz s.r.o. je velkoobchod s elektroinstalačním materiálem , působícím na českém trhu od roku 1999 . Vznikla spojením lokální společnosti, operující dříve na trhu a italské skupiny Bi Esse. Stala se výchozím bodem pro všechny ty, kdo pracují v oboru elektrotechniky, pro ty kdo hledají profesionalitu, kvalitu a srdečnost.

Rozsáhlá dostupnost materiálu od těch nejreprezentativnějších značek , neustálá aktualizace sortimentu na základě nepřetržitého technologického rozvoje a trvalá pozornost na potřeby zákazníků , to jsou silné stránky Bi Esse Cz s.r.o.

Vše najdete v centrálním velkoskladu v Plzni na Koterovské ulici a na našich pobočkách v Klatovech, Karlových Varech, Blatné, Rokycanech a ve Strakonicích .

Prodáváme i koncovým zákazníkům formou maloprodeje.

SANYO DIGITAL CAMERA

FIRMA SE ZAMĚŘUJE NA KOMPLEXNÍ USPOKOJOVÁNÍ POTŘEB ZÁKAZNÍKŮ V OBLASTECH:

.
Dodávek elektroinstalačního materiálu silnoproudé a slaboproudé instalace, komponentů pro výrobu el. rozvaděčů, ochran proti přepětí, UPS a nouzové napájení, dodávky ventilačních jednotek, měřících přístrojů, kompletní el. bytové vybavení a ochranných pomůcek.
.
Dodávek elektromechanických součástek pro elektrotechnický průmysl.
.
Dodávek komponentů pro automatizaci, měření a regulaci , speciální aplikace, bezdrátové aj. speciální ovládací systémy.
.
Dodávek osvětlovací techniky pro venkovní a průmyslové použití , kancelářská a interiérová svítidla, ponorná, zemní svítidla, svítidla pro zdravotnictví a kosmetiku, svítidla a světelné zdroje z dovozu.
.
Dodávek kabelů , kabelových. žlabů aj. úložného materiálu, silové kabely do 35kV, kab. bez obsahu halogenů s odolností proti šíření plamene, sdělovací a signální, topné aj. kabely.
.
Fotovoltaiky — oboru, ve kterém je získávání trhu důležitou součástí strategie firmy a tomu je přizpůsobena i technická a realizační podpora k projektům fotovoltaických elektráren. Poskytování služeb s obchodním zázemím firmám věnujícím se tomuto oboru je nedílnou součástí naší pracovní náplně na základě požadavků trhu.

Firma Bi Esse Cz s.r.o. se podílí nejen na dodávkách pro společnosti v soukromém sektoru, ale i ve veřejných a státních zakázkách, či maloobchodním prodejem. Provádíme bezplatně cenové kalkulace, jsme připraveni projednat dodací a platební podmínky a rozsah bezplatné technické pomoci při realizaci větších objektových zakázek, vše dle individuálních přání zákazníků.

Prodej a pomoc při realizaci zakázek zabezpečuje 65 zaměstnanců.

Potřebujete další informace ke zboží a službám?

Rolovat nahoru