Naše služby

Podle Vámi dodaného rozpisu materiálu jsme připraveni zpracovat kompletní cenovou nabídku.

Doprava zboží zakoupeného na kterékoliv provozovně je do 15 km zdarma . Náš vozový park tvoří dodávkové automobily a pickupy . K přepravě objemnějšího zboží máme připravené dva nákladní vozy vybavené hydraulickou plošinou a druhý s hydraulickou rukou vhodnou ke snadnému převozu velkých kabelových bubnů a následné manipulaci s nimi. Po dohodě rozvezeme zboží kamkoliv po území České republiky.

SANYO DIGITAL CAMERA

Naše firma je partnerem pro více jak sto dodavatelů nejen z České republiky, ale i ze zahraničí. Dodavatelé nás pravidelně školí o technických novinkách na trhu. Následně my sami pořádáme technické semináře o nově uvedených produktech. Pro zákazníka jsme schopni nakontaktovat v daném oboru specialistu u výrobce, případně zajistit proškolení na jeho pracovišti, event. přímo ve specializovaných učebnách dodavatele. Pravidelně pořádáme tech.semináře na nově uvedené výrobky. Naši zaměstnanci jsou stále připraveni Vám pomoci s řešením technického problému , rádi Vás také navštíví.

Tvorba projektu
Při realizaci elektroinstalace ve vaší firmě, rodiném domku, dílně a pod. Pomůžeme Vám vybrat projekční kancelář, která vyhotoví projekt elektroinstalace, dále Vám pomůžeme i vybrat firmu, která vám projekt zrealizuje. Tato služba je zdarma.

Potřebujete další informace ke zboží a službám?

Rolovat nahoru