Kariéra | Bi Esse Cz s.r.o.
Kategorie
    Značky
      Blog
          Nenalezeny žádné produkty.
          Uživatel

          Kariéra

          Pojď společně budovat něco co má smysl a budoucnost !

          Chceš se těšit do práce? Pracovat v mladém kolektivu? V nadnárodní společnosti, ale přesto rodinné?

          Jsme velmi dobře zavedený velkoobchod s elektromateriálem a letos slavíme na českém trhu 25 let!

          Hledáme kolegu/kolegyni na pozice:

          Nákupčí senior

          Mzda: dle zkušeností a dovedností

          Vaše náplň práce bude zahrnovat:

          • Nákup elektroinstalačního materiálu - zajištění, aby byl vždy materiál v požadovaném množství a čase

          • Vyjednávání podmínek s dodavateli - nejen ceny, ale i dodací termíny, kvalitu a platební podmínky, tady se projeví taktický a strategický přístup s cílem na úspory

          • Kontrola dodržování smluvních podmínek

          • Sledování a řízení zásob na centrále a pobočkách

          • Úzká spolupráce s kolegy z obchodního a marketingového týmu

          • Práce v ERP systému K2 - tvorba objednávek, zakládání karet, aktualizace cen, nastavení skladových položek

          Životopis zasílejte na email:  benesovaj@biesse.cz

          Obchodník Plzeň, Strakonice

          • Práci hlavně „venku“ u zákazníků

          • Průzkum a analýzu trhu, hledání nových obchodních příležitostí

          • Akvizice nových zákazníků a obchodní servis stávajících zákazníků

          • Přípravu a zpracování nabídek a cenových kalkulací

          • Přípravu a vedení obchodních jednání

          • Zodpovědnost za rámcové smlouvy

          • Plnění obchodního plánu firmy

          • Částečnou komunikaci s dodavateli

          • Denní telefonickou a emailovou komunikaci

          Prodejce elektroinstalačního materiálu/skladník Plzeň

          • Denní komunikaci a obsluhu zákazníků při prodeji elektroinstalačního materiálu

          • Nápomoc a péči o naše zákazníky

          • Činnosti spojené s prací ve skladu (zaskladňování a vyskladňování zboží, práce se čtečkou, pravidelné inventury)

          Košík obsahuje nepovolené položky

          Zobrazit košík

          Zboží bylo přidáno do porovnání

          Zobrazit porovnání

          Prosím čekejte...
          Objednávku nelze dokončit, zkuste to prosím později

          Napište nám

          Chcete nám něco sdělit o našich produktech nebo e-shopu? Neváhejte napsat.

          Zpráva byla odeslána