KONTAKTY

KDE NÁS NAJDETE

Centrála Plzeň

 

Bi Esse Cz s.r.o.
Koterovská 192
326 00 Plzeň

tel.: +420 377 249 977
obchod@biesse.cz

 

Provozní doba:
Pondělí 6.30 – 15.00
Úterý 6.30 – 15.00
Středa 6.30 – 15.00
Čtvrtek 6.30 – 15.00
Pátek 6.30 – 15.00

Jednatelé společnosti:

Giuseppe Sarvia
Luigi Trigari

Ředitel společnosti:

Jana Kocziszká
tel.: +420 603 706 242
j.kocziszka@biesse.cz

Obchodní oddělení:

Petr Sklenář – vedoucí obchodu
tel.: +420 603 271 588
p.sklenar@biesse.cz

Milan Kubeš – vedoucí projektů pro klíčové zákazníky
tel.: +420 377 233 533
tel.: +420 603 242 274
m.kubes@biesse.cz

Jiří Engler – obchodní zástupce
tel.: +420 603 104 889
j.engler@biesse.cz

Jan Trojan – obchodně-technický poradce
tel.: +420 731 628 912
j.trojan@biesse.cz

Zuzana Bužková – obchodně-technický poradce
tel.: +420 733 144 318
z.buzkova@biesse.cz

Václav Bartoš – obchodně-technický poradce
tel.: +420 603 487 639
v.bartos@biesse.cz

Petr Lorenc – obchodně-technický poradce
tel.: +420 603 157 180
p.lorenc@biesse.cz

Ing. Radek Kop – obchodní zástupce
tel.: +420 377 233 526
tel.: +420 603 470 099
r.kop@biesse.cz

Marcela Forman- obchodně-technický poradce
tel.: +420 731 191 828
m.forman@biesse.cz

Václav Malý – obchodní zástupce
tel.: +420 377 233 539
v.maly@biesse.cz

Nákupní oddělení:

 

Ing. Radek Houška – vedoucí nákupního oddělení
tel.: +420 377 233 525
tel.: +420 731 122 547
r.houska@biesse.cz

 

Filip Kovář – kabely
tel.: +420 377 233 515
f.kovar@biesse.cz

 

David Fuksa- přístroje
tel.: +420 377 233 517
d.fuksa@biesse.cz

 

Lenka Borníková – Referentka nákupního odd., Ceníky
tel: +420 731 122 549
l.bornikova@biesse.cz

Radka Stejskalová – referentka nákupu
tel.: +420 377 233 513
r.stejskalova@biesse.cz

 

Vedoucí provozu a skladu:

Milan Směšný
tel.: +420 377 233 511
tel.: +420 731 191 829
m.smesny@biesse.cz

Fakturace:

Andrea Altšmídová
tel.: +420 377 233 524
a.altsmidova@biesse.cz

Lucie Kořínková
tel.: +420 377 249 977
l.korinkova@biesse.cz

Ekonomické oddělení:

Monika Šťovíčková – ekonomika
tel.: +420 377 233 536
m.stovickova@biesse.cz

Blanka Kotěšovcová – platby
tel.: +420 377 233 530
b.kotesovcova@biesse.cz

Miroslava Boříková – příjem faktur
tel.: +420 377 233 537
prijemfaktur@biesse.cz

Martina Rachová – ekonomický referent / personalista
tel.: +420 377 233 520
m.rachova@biesse.cz

IT:

Lukáš Marek – správce IT, Logistika  marketing: NEVOLAT!!!                             tel.: +420 377 233 518
mob.: +420 734 423 674
l.marek@biesse.cz

K2:

Jan Fiala – správce K2
tel.: +420 377 233 535
j.fiala@biesse.cz

E-SHOP