Blokování LA6DK10M | Bi Esse Cz s.r.o.
Kategorie
    Značky
      Blog
          Nenalezeny žádné produkty.
          Uživatel
          Blokování LA6DK10M
          blok mechanického blokování TeSys D - 220...240 V DC/AC 50...60 Hz
          DPH:21%
          Kód 1:TE122296
          Kód 2:LA6DK10M
          EAN:
          Značka:SCHNEIDER EL.
          Není skladem (0 ks)
          Stavy skladů poboček
          Bi Esse, pobočka Plzeň, Koterovská 192 (0 ks)
          Není skladem
          Bi Esse, pobočka Karlovy Vary, Sportovní 17a (0 ks)
          Není skladem
          Bi Esse, pobočka Rokycany, Dolní příkopy 1087 (0 ks)
          Bi Esse, pobočka Klatovy, 5.května 690, 339 01 (0 ks)
          Bi Esse, pobočka Strakonice, Volyňská 446 (0 ks)
          ks
          Další parametry
          Čárový kód
          Čárový kód
          Druh příslušenství
          Druh příslušenství
          Mechanická aretace
          Kód firmy výrobce
          Kód firmy výrobce
          Schneider Electric
          Kód zboží dodavatele
          Kód zboží dodavatele
          LA6DK10M
          Kód zboží výrobce
          Kód zboží výrobce
          LA6DK10M
          Náhradní díl
          Náhradní díl
          NE
          Příslušenství
          Příslušenství
          ANO
          Typové označení
          Typové označení
          LA6DK10M
          TE126349
          jisticí nadproudové relé - 2,5...4A - třída 10A
          TE126409
          jisticí nadproudové relé - 55...70A - třída 10A
          stykač 3P(3Z) 80A AC-3 440V-pomocné kontakty 1Z+1V- cívka 220V 50Hz