Stykač AF40-30-22-11 | Bi Esse Cz s.r.o.
Kategorie
    Značky
      Blog
          Nenalezeny žádné produkty.
          Uživatel
          Stykač AF40-30-22-11
          DPH:21%
          Kód 1:ABB11250
          Kód 2:1SBL347001R1122
          EAN:
          Značka:ABB BRNO
          Není skladem (0 ks)
          Stavy skladů poboček
          Bi Esse, pobočka Plzeň, Koterovská 192 (0 ks)
          Není skladem
          Bi Esse, pobočka Karlovy Vary, Sportovní 17a (0 ks)
          Není skladem
          Bi Esse, pobočka Rokycany, Dolní příkopy 1087 (0 ks)
          Bi Esse, pobočka Klatovy, 5.května 690, 339 01 (0 ks)
          Bi Esse, pobočka Strakonice, Volyňská 446 (0 ks)
          ks
          Hlavní parametry
          Výrobce
          Výrobce
          ABB
          Vhodné pro řadovou montáž
          Vhodné pro řadovou montáž
          NE
          Počet pracovních kontaktů jako hlavní kontakty
          Počet pomocných kontaktů jako rozpojovací kontakty
          Počet pomocných kontaktů jako pracovní kontakty
          Druh napětí pro ovládání
          Druh napětí pro ovládání
          AC/DC
          Dimenzovaný provozní výkon při AC-3, 400 V
          18.5 kW
          Dimenzovaný provozní proud Ie při AC-3, 400 V
          40 A
          Dimenzovaný provozní proud Ie při AC-1, 400 V
          70 A
          Dimenzované řídicí napájecí napětí Us při DC
          20 V
          Dimenzované řídicí napájecí napětí Us při AC 60 Hz
          24 V
          Dimenzované řídicí napájecí napětí Us při AC 50 Hz
          24 V