Stykač LC1D12P7 12A | Bi Esse Cz s.r.o.
Kategorie
    Značky
      Blog
          Nenalezeny žádné produkty.
          Uživatel
          Stykač LC1D12P7 12A
          Stykač 12A 3P, cívka 230V 50/60Hz 3+1
          DPH:21%
          Kód 1:TE123424
          Kód 2:LC1D12P7;TESYS
          EAN:
          Značka:SCHNEIDER EL.
          Skladem (36 ks)
          Stavy skladů poboček
          Bi Esse, pobočka Plzeň, Koterovská 192 (28 ks)
          Skladem
          Bi Esse, pobočka Karlovy Vary, Sportovní 17a (0 ks)
          Není skladem
          Bi Esse, pobočka Rokycany, Dolní příkopy 1087 (2 ks)
          Skladem
          Bi Esse, pobočka Klatovy, 5.května 690, 339 01 (5 ks)
          Bi Esse, pobočka Strakonice, Volyňská 446 (1 ks)
          ks
          TeSys D stykač - 3P (3Z) - pro aplikace ovládání motoru do 12 A/690 V AC -3 (5.5kW@400V). Poskytuje vestavěné pomocné kontakty 230V 50/60Hz AC cívka, 1Z+1V (v zrcadlové certifikaci), připojení šroubovými svorkami. Pro provozní rychlosti do 3 600 cyklů/hod. a prostředí až do 60 °C zajišťuje vysokou spolehlivost a odolnost. Kompaktní (šířka 45 mm), montáž na lištu DIN nebo upevnění šroubem. Certifikováno více standardů (IEC, UL, CSA, CCC, EAC, Marine), vyhovuje Green Premium (RoHs/Reach).
          Hlavní parametry
          Vhodné pro řadovou montáž
          Vhodné pro řadovou montáž
          NE
          Počet pomocných kontaktů jako pracovní kontakty
          Počet pomocných kontaktů jako rozpojovací kontakty
          Počet pracovních kontaktů jako hlavní kontakty
          Provozní napětí při AC 50 Hz
          Provozní napětí při AC 50 Hz
          440 V
          Provozní napětí při AC 60 Hz
          Provozní napětí při AC 60 Hz
          440 V
          Dimenzované řídicí napájecí napětí Us při AC 50 Hz
          230 V
          Dimenzované řídicí napájecí napětí Us při AC 60 Hz
          230 V
          Dimenzovaný provozní proud Ie při AC-1, 400 V
          25 A
          Dimenzovaný provozní proud Ie při AC-3, 400 V
          12 A
          Dimenzovaný provozní výkon při AC-3, 400 V
          5,5 kW
          Druh napětí pro ovládání
          Druh napětí pro ovládání
          AC
          Další parametry
          Čárový kód
          Čárový kód
          Druh připojení hlavního proudového obvodu
          Závitová přípojka
          Kód firmy výrobce
          Kód firmy výrobce
          Schneider Electric
          Kód zboží dodavatele
          Kód zboží dodavatele
          LC1D12P7
          Kód zboží výrobce
          Kód zboží výrobce
          LC1D12P7
          Typové označení
          Typové označení
          LC1D12P7
          Rozměry
          Výška
          Výška
          77 mm
          Šířka
          Šířka
          45 mm
          Hloubka
          Hloubka
          86 mm