Stykač ESB16-11N-06 230V AC/DC ABB | Bi Esse Cz s.r.o.
Kategorie
    Značky
      Blog
          Nenalezeny žádné produkty.
          Uživatel
          Stykač ESB16-11N-06 230V AC/DC ABB
          DPH:21%
          Kód 1:ABB11058
          Kód 2:1SBE111111R0611
          EAN:
          Značka:ABB BRNO
          Není skladem (0 ks)
          Stavy skladů poboček
          Bi Esse, pobočka Plzeň, Koterovská 192 (0 ks)
          Není skladem
          Bi Esse, pobočka Karlovy Vary, Sportovní 17a (0 ks)
          Není skladem
          Bi Esse, pobočka Rokycany, Dolní příkopy 1087 (0 ks)
          Bi Esse, pobočka Klatovy, 5.května 690, 339 01 (0 ks)
          Bi Esse, pobočka Strakonice, Volyňská 446 (0 ks)
          ks
          Hlavní parametry
          Výrobce
          Výrobce
          ABB
          Počet rozpojovacích kontaktů
          Počet rozpojovacích kontaktů
          1
          Počet pracovních kontaktů
          Počet pracovních kontaktů
          1
          Krytí (IP)
          Krytí (IP)
          IP20
          Druh provozního napětí
          Druh provozního napětí
          AC/DC
          Druh ovládacího napětí
          Druh ovládacího napětí
          AC/DC
          Dimenzovaný provozní proud
          Dimenzovaný provozní proud
          16 A
          Dimenzované provozní napětí
          Dimenzované provozní napětí
          220 V
          Dimenzované ovládací napětí
          Dimenzované ovládací napětí
          230.0 V
          Další parametry
          Šoupátko pro ruční spínání
          Šoupátko pro ruční spínání
          NE
          Počet modulárních jednotek
          Počet modulárních jednotek
          Možnost vybavení doplňkovými zařízeními
          ANO
          Kategorie použití
          Kategorie použití
          7
          Rozměry
          Montážní hloubka
          Montážní hloubka
          58 mm