Svorka AS/35-SL29 GR připojovací 2,5-35mm2 | Bi Esse Cz s.r.o.
Kategorie
    Značky
      Blog
          Nenalezeny žádné produkty.
          Uživatel
          Svorka AS/35-SL29 GR připojovací 2,5-35mm2
          Svorka připojovací AS/35-SL29 GR rozbočná, jazýček/kolík, 4-35mm2, 1mod., šedá/ 2010451
          DPH:21%
          Kód 1:EMN00535
          Kód 2:1079506
          EAN:
          Značka:ELEMAN
          Skladem (57 ks)
          Stavy skladů poboček
          Bi Esse, pobočka Plzeň, Koterovská 192 (52 ks)
          Skladem
          Bi Esse, pobočka Karlovy Vary, Sportovní 17a (0 ks)
          Není skladem
          Bi Esse, pobočka Rokycany, Dolní příkopy 1087 (0 ks)
          Není skladem
          Bi Esse, pobočka Klatovy, 5.května 690, 339 01 (5 ks)
          Skladem
          Bi Esse, pobočka Strakonice, Volyňská 446 (0 ks)
          ks
          Svorka připojovací AS/35-SL29 GR rozbočná, tvar konektoru - jazýček (kolík), 4-35mm2, 1modulová, (kódové označení výrobce 2010451), rozměry jazýčku (kolíku) 4 x 2,5 x 29mm, vestavná šířka 18mm, pro Al/Cu vodiče.
          Modulové přístroje mají od výroby omezené možnosti připojení. Proto byly vyvinuty přístrojové připojovací svorky AS, které vyřeší všechny potřeby pro montáž. Buďto umožňují připojení vodiče o větším průřezu a nebo rozšiřují počet připojovacích míst, respektive umožňují připojení Al vodiče. Ve většině případů se montují do horního přípojného místa modulového přístroje a tím nezabírají spodní svorku. Varianty v plastovém pouzdře zajistí ochranu před nebezpečným dotykem živých částí. Vestavná šířka je max. 17,8 mm (1modulové místo). Dostupné jsou jak typy s kolíkem, tak typy s vidličkou.
          Rozměry
          Šířka svorky
          Šířka svorky
          18 mm
          Hlavní parametry
          Vhodné pro připojení sektorového vodiče
          NE
          Vhodné pro připojení páskového vodiče
          NE
          Vhodné pro připojení kruhového vodiče
          ANO
          Vhodné pro
          Vhodné pro
          Other
          Max. průřez vodiče
          Max. průřez vodiče
          35 mm2
          Max. dimenzovaný provozní proud Ie
          130 A