Ventilátor NSYCVF85M230PF IP54 230V 170x150mm SARELL | Bi Esse Cz s.r.o.
Kategorie
    Značky
      Blog
          Nenalezeny žádné produkty.
          Uživatel
          Ventilátor NSYCVF85M230PF IP54 230V 170x150mm SARELL
          ClimaSys ventilátor IP54 - 85m3/h - 230V - s výstupní mřížkou a filtrem G2
          DPH:21%
          Kód 1:SA401081
          Kód 2:NSYCVF85M230PF
          EAN:
          Značka:SCHNEIDER EL.
          Skladem (3 ks)
          Stavy skladů poboček
          Bi Esse, pobočka Plzeň, Koterovská 192 (3 ks)
          Skladem
          Bi Esse, pobočka Karlovy Vary, Sportovní 17a (0 ks)
          Není skladem
          Bi Esse, pobočka Rokycany, Dolní příkopy 1087 (0 ks)
          Není skladem
          Bi Esse, pobočka Klatovy, 5.května 690, 339 01 (0 ks)
          Bi Esse, pobočka Strakonice, Volyňská 446 (0 ks)
          ks
          ClimaSys CVe ventilátor motoru. 230 V 50 Hz nebo 60 Hz. Volný průtok se standardním filtrem 85 m3/h při 50 Hz a 98 m3/h při 60 Hz. Rozměry výřezu 125 x 125 mm. výstupní mřížka pro termoplast (ASA PC), šedá RAL 7035. Připojovací svorky pomocí kabelu. 2 ochraná mřížka na přední a zadní straně. Ochrana IP54.
          Hlavní parametry
          Barva
          Barva
          Šedé
          Číslo RAL
          Číslo RAL
          7035
          Dimenzovaný výkon
          Dimenzovaný výkon
          17 W
          Druh napětí
          Druh napětí
          AC
          Krytí (IP)
          Krytí (IP)
          IP54
          Nástěnná montáž
          Nástěnná montáž
          NE
          Oběhový ventilátor
          Oběhový ventilátor
          ANO
          Počet ventilátorů
          Počet ventilátorů
          1
          Provedení EMC
          Provedení EMC
          NE
          Provedeno jako zásuvný ventilátor
          ANO
          Provozní napětí při AC 50 Hz
          Provozní napětí při AC 50 Hz
          230 V
          Provozní napětí při AC 60 Hz
          Provozní napětí při AC 60 Hz
          230 V
          S filtrem
          S filtrem
          S ochranným krytem
          S ochranným krytem
          Vhodné pro vestavbu 482,6 mm (19 palců)
          Způsob montáže
          Způsob montáže
          Západkové upevnění
          Další parametry
          Střešní ventilátor
          Střešní ventilátor
          Stupeň ochrany (NEMA)
          Stupeň ochrany (NEMA)
          13
          Objemový tok, volně proudící
          Objemový tok, volně proudící
          85 m3/h
          Emise hluku
          Emise hluku
          49 dB(A)
          Čárový kód
          Čárový kód
          Kód firmy výrobce
          Kód firmy výrobce
          Schneider Electric
          Kód zboží dodavatele
          Kód zboží dodavatele
          NSYCVF85M230PF
          Kód zboží výrobce
          Kód zboží výrobce
          NSYCVF85M230PF
          Typové označení
          Typové označení
          NSYCVF85M230PF
          Rozměry
          Výška
          Výška
          170 mm
          Šířka
          Šířka
          150 mm
          Hloubka
          Hloubka
          62 mm