| Kód 2: | LC2D25P7 |
| EAN: | 3389110391275 |
| Značka: | SCHNEIDER EL. |
| Počet pomocných kontaktů jako pracovní kontakty |
| Počet pomocných kontaktů jako rozpojovací kontakty |
| Počet pracovních kontaktů jako hlavní kontakty |
| Provozní napětí při AC 50 Hz |
Provozní napětí při AC 50 Hz
440 V |
| Provozní napětí při AC 60 Hz |
Provozní napětí při AC 60 Hz
440 V |
| Krytí (IP) |
Krytí (IP)
IP20 |
| Funkce |
Funkce
Reverzní stykač |
| Dimenzované řídicí napájecí napětí Us při AC 50 Hz |
230 V |
| Dimenzované řídicí napájecí napětí Us při AC 60 Hz |
230 V |
| Dimenzovaný provozní proud Ie při AC-1, 400 V |
40 A |
| Dimenzovaný provozní proud Ie při AC-3, 400 V |
25 A |
| Dimenzovaný provozní výkon při AC-3, 400 V |
11 kW |
| Druh napětí pro ovládání |
Druh napětí pro ovládání
AC |
| Druh provozního napětí |
Druh provozního napětí
AC |
| Čárový kód |
Čárový kód
| Druh připojení hlavního proudového obvodu |
Závitová přípojka |
| Jmenovitý provozní výkon NEMA |
Jmenovitý provozní výkon NEMA
11,2 kW |
| Kód firmy výrobce |
Kód firmy výrobce
Schneider Electric |
| Kód zboží dodavatele |
Kód zboží dodavatele
LC2D25P7 |
| Kód zboží výrobce |
Kód zboží výrobce
LC2D25P7 |
| Možná montáž nosné lišty |
Možná montáž nosné lišty
ANO |
| Stupeň ochrany (NEMA) |
Stupeň ochrany (NEMA)
Ostatní |
| Typ elektrické přípojky pro pomocný a řídicí proudový obvod |
Závitová přípojka |
| Typové označení |
Typové označení
LC2D25P7 |
| Výška |
Výška
85 mm |
| Šířka |
Šířka
90 mm |
| Hloubka |
Hloubka
92 mm |