Stykač LC2D25P7 25A | Bi Esse Cz s.r.o.
Kategorie
    Značky
      Blog
          Nenalezeny žádné produkty.
          Uživatel
          Stykač LC2D25P7 25A
          reverzační stykač 3P(3Z) 25A AC-3 440V-pomocné kontakty 1Z+1V-cívka 230V 50Hz
          DPH:21%
          Kód 1:TE125092
          Kód 2:LC2D25P7
          EAN:
          Značka:SCHNEIDER EL.
          Není skladem (0 ks)
          Stavy skladů poboček
          Bi Esse, pobočka Plzeň, Koterovská 192 (0 ks)
          Není skladem
          Bi Esse, pobočka Karlovy Vary, Sportovní 17a (0 ks)
          Není skladem
          Bi Esse, pobočka Rokycany, Dolní příkopy 1087 (0 ks)
          Bi Esse, pobočka Klatovy, 5.května 690, 339 01 (0 ks)
          Bi Esse, pobočka Strakonice, Volyňská 446 (0 ks)
          ks
          TeSys D reverzační stykač - 3P (3Z) - pro aplikace ovládání motoru do 25 A/690 V AC-3 (11kW@400V). Poskytuje 230V 50/60Hz AC cívky, 2Z+2V vestavěné pomocné kontakty (s certifikací NC zrcadlo), připojení šroubovými svorkami. Pro provozní rychlosti do 3 600 cyklů/hod. a prostředí až do 60 °C zajišťuje vysokou spolehlivost a odolnost. Kompaktní (šířka 90 mm), montáž na lištu DIN nebo upevnění šroubem. S předzapojenými reverzačními napájecími přívody mechanické blokování (bez elektrického blokování). Certifikováno více standardů (IEC, UL, CSA, CCC, EAC, Marine), vyhovuje Green Premium (RoHs/Reach).
          Hlavní parametry
          Počet pomocných kontaktů jako pracovní kontakty
          Počet pomocných kontaktů jako rozpojovací kontakty
          Počet pracovních kontaktů jako hlavní kontakty
          Provozní napětí při AC 50 Hz
          Provozní napětí při AC 50 Hz
          440 V
          Provozní napětí při AC 60 Hz
          Provozní napětí při AC 60 Hz
          440 V
          Krytí (IP)
          Krytí (IP)
          IP20
          Funkce
          Funkce
          Reverzní stykač
          Dimenzované řídicí napájecí napětí Us při AC 50 Hz
          230 V
          Dimenzované řídicí napájecí napětí Us při AC 60 Hz
          230 V
          Dimenzovaný provozní proud Ie při AC-1, 400 V
          40 A
          Dimenzovaný provozní proud Ie při AC-3, 400 V
          25 A
          Dimenzovaný provozní výkon při AC-3, 400 V
          11 kW
          Druh napětí pro ovládání
          Druh napětí pro ovládání
          AC
          Druh provozního napětí
          Druh provozního napětí
          AC
          Další parametry
          Čárový kód
          Čárový kód
          Druh připojení hlavního proudového obvodu
          Závitová přípojka
          Jmenovitý provozní výkon NEMA
          Jmenovitý provozní výkon NEMA
          11,2 kW
          Kód firmy výrobce
          Kód firmy výrobce
          Schneider Electric
          Kód zboží dodavatele
          Kód zboží dodavatele
          LC2D25P7
          Kód zboží výrobce
          Kód zboží výrobce
          LC2D25P7
          Možná montáž nosné lišty
          Možná montáž nosné lišty
          ANO
          Stupeň ochrany (NEMA)
          Stupeň ochrany (NEMA)
          Ostatní
          Typ elektrické přípojky pro pomocný a řídicí proudový obvod
          Závitová přípojka
          Typové označení
          Typové označení
          LC2D25P7
          Rozměry
          Výška
          Výška
          85 mm
          Šířka
          Šířka
          90 mm
          Hloubka
          Hloubka
          92 mm