Těleso NSYCR10WU2C topné 230V 10W | Bi Esse Cz s.r.o.
Kategorie
    Značky
      Blog
          Nenalezeny žádné produkty.
          Uživatel
          Těleso NSYCR10WU2C topné 230V 10W
          ClimaSys PTC topný odpor 10W - 110 - 250V izol.
          DPH:21%
          Kód 1:SA400012
          Kód 2:NSYCR10WU2C
          EAN:
          Značka:SCHNEIDER EL.
          Není skladem (0 ks)
          Stavy skladů poboček
          Bi Esse, pobočka Plzeň, Koterovská 192 (0 ks)
          Není skladem
          Bi Esse, pobočka Karlovy Vary, Sportovní 17a (0 ks)
          Není skladem
          Bi Esse, pobočka Rokycany, Dolní příkopy 1087 (0 ks)
          Bi Esse, pobočka Klatovy, 5.května 690, 339 01 (0 ks)
          Bi Esse, pobočka Strakonice, Volyňská 446 (0 ks)
          ks
          ClimaSys PTC heating resistance insulate. 10W, 110-250V AC, 50/60 Hz. (-40 to 70)°C temp for operation. Electrical connection is 2 screw terminals 2.5 mm2. 35 mm DIN rail mounting support. Extruded aluminium body. IP20, Insulation Class II. Electrical protection needed, must be installed with a thermal controller.
          Další parametry
          Čárový kód
          Čárový kód
          Kód firmy výrobce
          Kód firmy výrobce
          Schneider Electric
          Kód zboží dodavatele
          Kód zboží dodavatele
          NSYCR10WU2C
          Kód zboží výrobce
          Kód zboží výrobce
          NSYCR10WU2C
          S pokojovým termostatem
          S pokojovým termostatem
          NE
          S ventilátorem
          S ventilátorem
          NE
          Stupeň ochrany (NEMA)
          Stupeň ochrany (NEMA)
          1
          Trvalý topný výkon při 10 °C
          Trvalý topný výkon při 10 °C
          10 W
          Typové označení
          Typové označení
          NSYCR10WU2C
          Hlavní parametry
          Krytí (IP)
          Krytí (IP)
          IP20
          Provozní napětí při AC 50 Hz
          Provozní napětí při AC 50 Hz
          110 V
          Provozní napětí při AC 60 Hz
          Provozní napětí při AC 60 Hz
          110 V
          Dimenzovaný výkon
          Dimenzovaný výkon
          10 W
          Druh napětí
          Druh napětí
          AC
          Rozměry
          Výška
          Výška
          98 mm
          Šířka
          Šířka
          38 mm
          Hloubka
          Hloubka
          75 mm