| Kód 2: | NSYCR10WU2C |
| EAN: | 3606480152252 |
| Značka: | SCHNEIDER EL. |
| Čárový kód |
Čárový kód
| Kód firmy výrobce |
Kód firmy výrobce
Schneider Electric |
| Kód zboží dodavatele |
Kód zboží dodavatele
NSYCR10WU2C |
| Kód zboží výrobce |
Kód zboží výrobce
NSYCR10WU2C |
| S pokojovým termostatem |
S pokojovým termostatem
NE |
| S ventilátorem |
S ventilátorem
NE |
| Stupeň ochrany (NEMA) |
Stupeň ochrany (NEMA)
1 |
| Trvalý topný výkon při 10 °C |
Trvalý topný výkon při 10 °C
10 W |
| Typové označení |
Typové označení
NSYCR10WU2C |
| Krytí (IP) |
Krytí (IP)
IP20 |
| Provozní napětí při AC 50 Hz |
Provozní napětí při AC 50 Hz
110 V |
| Provozní napětí při AC 60 Hz |
Provozní napětí při AC 60 Hz
110 V |
| Dimenzovaný výkon |
Dimenzovaný výkon
10 W |
| Druh napětí |
Druh napětí
AC |
| Výška |
Výška
98 mm |
| Šířka |
Šířka
38 mm |
| Hloubka |
Hloubka
75 mm |